Holiday Kids Crafts | Holiday Pop-Up Shop | Schoolgirl Style
The holiday season is the perfect time for little ones to explore their imaginations and embrace the spirit of festivity. Our Holiday Kids Crafts page is your gateway to a world of fun, laughter, and creative expression. Let your children's artistic talents shine as they embark on exciting holiday-themed crafting adventures.
Gingerbread Student Face Cut Outs | Christmas Bulletin Board Cut Outs | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 1.00
- Sale Price
- $ 1.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Winter Math Craft | Printable Classroom Resource | The Bubbly Blonde Teacher
- Regular Price
- $ 4.99
- Sale Price
- $ 4.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
There Was A Cold Lady Who Swallowed Some Snow Book Companion | Printable Classroom Resource | Tales of Patty Pepper
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Build A Snowman Winter Christmas Follow Directions Adapted Books Special Education
- Regular Price
- $ 6.00
- Sale Price
- $ 6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Snowman Craft Snowman Activities | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
- Regular Price
- $ 3.00
- Sale Price
- $ 3.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Christmas Craft Decomposing Tree Math Craft | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
- Regular Price
- $ 3.00
- Sale Price
- $ 3.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
SALE
Penguins Bundle Penguin Craft Penguin Life Cycle | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
- Regular Price
- $ 5.75
- Sale Price
- $ 5.75
- Regular Price
-
$ 7.00 - Unit Price
- per
Christmas Party Games Winter Party Games | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
- Regular Price
- $ 6.00
- Sale Price
- $ 6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Penguins - Penguin Life Cycle Craft - Penguin Craft All About Penguins | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
- Regular Price
- $ 3.00
- Sale Price
- $ 3.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Little Elf Activities and Craft pack
- Regular Price
- $ 4.00
- Sale Price
- $ 4.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Where is Reindeer? Craft and Writing Activity
- Regular Price
- $ 4.00
- Sale Price
- $ 4.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
All About Reindeer Craft, Reindeer Math & Literacy, Christmas Craft & Activities | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
- Regular Price
- $ 6.00
- Sale Price
- $ 6.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Year Long Fine Motor Crafts | Printable Classroom Resource | Glitter and Glue and Pre-K Too
- Regular Price
- $ 7.00
- Sale Price
- $ 7.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Merry and Bright Snowman Craftivity | Seasonal Classroom Decor | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 3.00
- Sale Price
- $ 3.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Spring Escape Room Activities and Centers | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
- Regular Price
- $ 7.00
- Sale Price
- $ 7.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Showing items 1-15 of 15.