Rainbow Classroom Decor | Classroom Theme Decor | Pops of Rainbow Rays | Schoolgirl Style
Pops of Rainbow Rays is where bold rainbow meets retro vibes. It's like sitting under the most vibrant rainbows and making friendship bracelets with your BFF. The rainbow palette and hopscotch pattern are a fearless duo, and stand courageously together making this collection a powerful statement. It effortlessly gives the feeling of fun and happy, bold and courageous, all day every day! Classic rainbow is always a win in the Schoolgirl Style book, but pairing it with the unique retro and nostalgic designs, elevates this collection to one-of-a-kind!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Levels of Understanding Posters | Rainbow and Retro Classroom Decor | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 8.00
- Sale Price
- $ 8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Voice Level Poster Set | Classroom Management | | Pops Rainbow Ray|UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 4.00
- Sale Price
- $ 4.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Number Cards Bulletin Board Set | Rainbow Classroom |Pops of Rainbow Rays | UPRINT| Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 8.00
- Sale Price
- $ 8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Shape Cards Bulletin Board Set | Rainbow Classroom Decor | Pops of Rainbow Rays | UPRINT |Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 8.00
- Sale Price
- $ 8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Word Wall Bulletin Board Set | Rainbow Classroom Decor | Pops of Rainbow Rays | UPRINT|Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 7.00
- Sale Price
- $ 7.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Writing Process Bulletin Board Set | Rainbow Classroom Decor | Pops of Rainbow Rays|UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 10.00
- Sale Price
- $ 10.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Classroom Number Line | Pops of Rainbow Rays Classroom Decor | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 8.00
- Sale Price
- $ 8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Boba Drink Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays REGULAR and XL Classroom Cut-Outs | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Cloud CharmREGULAR and XL Classroom Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Daisy REGULAR and XL Classroom Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Rainbow and DaisyREGULAR and XL Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Lightning BoltREGULAR and XL Classroom Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Mushroom Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Puff Circle REGULAR and XL Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Puff HeartREGULAR and XL Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Puff Smiley FaceREGULAR and XL Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Puff StarREGULAR and XL Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Puff RainbowREGULAR and XL Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Puff Rainbow Rays REGULAR and XL Cut-Outs | Pops of Rainbow Rays s | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Tassel and Pom Cut-Outs | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Classroom Posters | Rainbow and Retro Classroom Decor | Pops of Rainbow Rays| UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 8.00
- Sale Price
- $ 8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable and Editable Classroom Posters | Rainbow and Retro Classroom Decor | UPRINT | Pops of Rainbow Rays | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 8.00
- Sale Price
- $ 8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Decorative Classroom Banners | Rainbow and Retro Classroom Decor | Pops of Rainbow Rays| UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 8.00
- Sale Price
- $ 8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Good Morning Greeting Set | Pops of Rainbow Ray | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Student Work Display Set | Rainbow and Retro Classroom Decor | Pops of Rainbow Rays UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 8.00
- Sale Price
- $ 8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable and Editable Nameplates | Rainbow Classroom Decor | UPRINT | Pops of Rainbow Rays | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Editable and Printable Name Tags | Pops of Rainbow Rays Classroom Decor | UPRINT | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 4.00
- Sale Price
- $ 4.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Alphabet Posters with Images | Rainbow Classroom Decor | UPRINT | Pops of Rainbow Rays | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Alphabet Posters | Rainbow Classroom Decor | UPRINT | Pops of Rainbow Rays | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Printable Alphabet Posters with Line Work | Rainbow Classroom Decor | UPRINT | Pops of Rainbow Rays | Schoolgirl Style
- Regular Price
- $ 5.00
- Sale Price
- $ 5.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per