Hey, Teach! | Christmas and Holiday | Digital and Printable Resources

Celebrate the holiday season in ease with any of these seasonal curriculum pieces - ranging from morning work tubs to NO PREP packets - you will be ready to teach your way through glitter and gingerbread cookies! 

Refine
Preschool December NO PREP Packet | Printable Classroom Resource | The Moffatt Girls
Regular Price
$ 7.00
Sale Price
$ 7.00
Regular Price
Unit Price
per 
Gingerbread Google Slides | Christmas Classroom Slides | PowerPoint Slides | Schoolgirl Style
Regular Price
$ 7.00
Sale Price
$ 7.00
Regular Price
Unit Price
per 
Editable Color By Sight Word | Printable Classroom Resource | Differentiated Kindergarten
Regular Price
$ 6.00
Sale Price
$ 6.00
Regular Price
Unit Price
per 
December Spinner Math | Printable Classroom Resource | Differentiated Kindergarten
Regular Price
$ 8.25
Sale Price
$ 8.25
Regular Price
Unit Price
per 
Christmas: Gift Tags for Students | Printable Classroom Resource | Tales of Patty Pepper
Regular Price
$ 5.00
Sale Price
$ 5.00
Regular Price
Unit Price
per 
Christmas Craft Decomposing Tree Math Craft | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
Regular Price
$ 3.00
Sale Price
$ 3.00
Regular Price
Unit Price
per 
Christmas Activities | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
Regular Price
$ 8.50
Sale Price
$ 8.50
Regular Price
Unit Price
per 
Christmas Party Games Winter Party Games | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
Regular Price
$ 6.00
Sale Price
$ 6.00
Regular Price
Unit Price
per 
December Fine Motor Activities | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
Regular Price
$ 7.00
Sale Price
$ 7.00
Regular Price
Unit Price
per 
Digital Winter Party Games | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
Regular Price
$ 6.00
Sale Price
$ 6.00
Regular Price
Unit Price
per 
SALE
Year Long Digital Social Studies + Science Activities | Includes Holidays
Regular Price
$ 45.00
Sale Price
$ 45.00
Regular Price
$ 75.00
Unit Price
per 
SALE
Holiday & Seasonal Escape Room Bundle for Kindergarten Centers | Printable Classroom Resource | One Sharp Bunch
Regular Price
$ 48.00
Sale Price
$ 48.00
Regular Price
$ 84.00
Unit Price
per 
Class Party In A Bag Bundle | Printable Classroom Resource | Tales of Patty Pepper
Regular Price
$ 13.95
Sale Price
$ 13.95
Regular Price
Unit Price
per